Beletrie pro děti

Mé sladké šestnácté století

Rachel Harrisová


Román pro dívky o cestě časem do renesanční Florencie

Cat Crawfordová má za pár dní oslavit své sladké šestnácté narozeniny. Ovšem to poslední, co si Cat přeje, je extravagantní narozeninová party organizovaná její temperamentní nevlastní matkou. Alespoň malou útěchou jí je plánovaný rodinný výlet do magické Florencie. A když ji při prohlídce tohoto úžasného města zavede zvědavost do cikánského stanu, ocitne se přímo… v renesanční Florencii.

Na tomto výletu do šestnáctého století, vyzbrojena pouze batohem plným věcí z budoucnosti, se Cat setká se svými předky. A nejen s nimi, vždyť v této době je Florencie plná známých umělců, kteří právě tvoří svá vrcholná díla. A samozřejmě není nouze ani o pohledné renesanční ctitele… Avšak podaří se Cat najít cestu zpět do moderní doby, nebo se její italské dobrodružství promění v italské navždy?

Více

229 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Další knihy ze série "Mé sladké šestnácté století"

Detailní informace

Počet stran 256
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 11.11.2013
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,367 kg
Jazyk čeština
Původní název My Super Sweet Sixteenth Century
Původní jazyk angličtina
Překladatel Andrea Vašíčková
EAN 9788074474309
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor

Rachel Harrisová

Rachel Harrisová

Rachel napsala mnoho knih v rámci žánru young adult i new adult a všechny mají jedno společné – vystupuje v nich hlavní hrdinka, která by klidně mohla být holkou ze sousedství. A samozřejmě nesmí chybět charismatický a chytrý hlavní hrdina. Rachel miluje vaření a sledování kuchařských pořadů společně se svým manželem, ale největší radost jí vždy udělá debata se čtenáři.

Profil autora