CooBoo

Právě vyšla Zaslíbená!

• CooBooNews

Někdy ani láska krále nemusí znamenat šťastný konec... Kiera Cassová napsala oslnivou romanci z královského dvora.

 

Vychází dlouho očekávaná novinka od populární americké autorky Kiery Cassové! V knize Zaslíbená se čtenáři setkají s lady Hollis Briteovou, která si jako jediná se šlechtických dcer získá přízeň krále. Ale Hollis si brzy uvědomí, že stát se královnou možná není ten šťastný konec, který si představovala. A když se setká s cizincem, který má schopnost nahlédnout přímo do jejího srdce, pochopí, že ve skutečnosti touží po úplně jiné budoucnosti.

Kiera Cassová si získala srdce čtenářů knižní sérií Selekce, která se stala celosvětovým bestsellerem. V jejích knihách se přirozeně mísí napětí, romantika i dramatické události – a platí to i pro její nejnovější knižní bestseller.

Sklopila jsem oči a poklepala prsty na desku stolku. Jameson se mi zamlouval. Byla bych blázen, kdyby ne. Byl pohledný, bohatý a u všech všudy byl to král. Navíc byl celkem dobrý tanečník a byl zábavným společníkem, pokud měl dobrou náladu. Jenže já se nenechala tak lehce oklamat. Viděla jsem, jak v posledních pár měsících věnoval pozornost hned několika dívkám. Těch bylo přinejmenším sedm včetně mě, a to jsem počítala jen ty, o nichž věděli všichni u dvora. Hodlala jsem si to užívat, dokud to půjde, a pak se spokojit s nějakým pařezem, kterého pro mě vyberou rodiče. Aspoň budu moct na tyto dny vzpomínat, až budu znuděná stařena. – Kiera Cassová

 

Albatros Media newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.