Hledáme nejlepší CooBoo knihy desetiletí

CooBooNews

CooBoo bude co nevidět DESET let. Chápete to? 😱 Jakoby to bylo včera, co jsme vydali Romea a Julii v edici Manga Shakespeare... Celé léto budem rekapitulovat, jakých těch 3650+ dní bylo, a nejvíc se na to těšíme...

Na našem Facebooku a Instagramu budeme vypouštět výroční obsah – videa, přání, fotky, soutěže a všechno možné, tak nás mějte v merku, ať vám nic neuteče 👌

A protože sami nemůžem posoudit, co se nám nejvíc povedlo, ptáme se vás, Kubulíni naši věrní! Kdo jsou vaši favoriti? Co je nejlepší knížka v našem repertoáru? Jaký autor si nejvíc získal vaše knihomolské 💖? A co obálka, kterou milujete nejvíc? 

Když nám odpovíte a přihodíte k odpovědi e-mail, automaticky vás zapojíme do soutěže o – waaait for it – deset knih z našeho repertoáru, které budou v dotazníku zaznívat nejčastěji. Soutěž začíná 2. července a trvá do 25. srpna 2019.

Závěrem ještě přisypeme trošku sentimentu! Děkujeme, že nás čtete, sdílíte s náma svoje knižní favority, dáváte nám zpětnou vazbu a jste ti nejlepší čtenáři široko daleko! 

– Terka, Michal, Adél, Katka a další členové CooBoo bandy 👋