Ediční plán na rok 2019 | Albatros media

Ediční plán na rok 2019

Ediční plány

Milé čtenářky, milí čtenáři, rok se s rokem sešel a my jsme tady zpět s další várkou nových příběhů. Opět jsme dali dohromady knížky, na které se můžete v roce 2019 těšit. A že jich je!

Neopustí vás staří dobří hrdinové, konečně se dozvíte, jak to všechno dopadne s Mare, Marguerite nebo třeba s Emikou. Těšit se můžete taky na paperbackové vydání legendární Selekce, trochu jinou Sarah J. Maasovou v příběhu Catwoman či novou sérii od Mar y E. Pearsonové, autorky Falešného polibku.

Čeká vás ale i spousta nových hrdinů, které si zamilujete! Seznámíte se s princeznou, zrádcem, lovkyní a zlodějem. Se čtyřmi hrdiny, co mají v rukou osud světa. Navštívíte zemi tří sluncí, které skoro nikdy nezapadají, a vládne tam Nikdynoc. A to zdaleka není všechno… letos pro vás máme přichystáno i pár fakt vypečených knížek. Určitě nemůžete minout slavný Honest Guide Janka Rubeše, aspoň prolistovat Trikoloru, protože se blíží 30. výročí sametové revoluce, a naladit duši v netradičním diáři Zen as f*ck.

Stejně jako posledně přidáváme malý tip: Pod většinou obrázků je schovaný odkaz na knihu na Goodreads, případně přímo k nám na e-shop! Takhle budete mít všechny dostupné informace, které potřebujete!