EDIČNÍ PLÁN NA PRVNÍ PŮLKU ROKU 2022

CooBooNews Ediční plány

Milé čtenářky, milí čtenáři, jsme opravdu rádi, že vám můžeme přinést nový ediční plán na první polovinu roku 2022. A těžko říct, co vám na těchto několika řádcích představit dřív, protože následujících několik měsíců je doslova přeplněných skvělými tituly.

Pokud máte rádi trochu drsnější fantasy, rozhodně si nesmíte nechat ujít Říši upíra, pro všechny milovníky Sarah J. Maasové je tu Dvůr stříbrných plamenů, kde
se setkáte se všemi dobře známými hrdiny, a samozřejmě nesmíme zapomenout ani na Studii stínů nebo na Naše zakázané vášně, ve kterých se vypravíte do Šanghaje roku 1926, Monarchy či Odvážnou a smrtící přísahu, jež završuje sérii Temné a osamělé prokletí. Kdo už bude fantasy přesycen, může se vrhnout na Můj první tanec, kde zjistíte, jestli láska stojí za to, přečíst si Všechny holky, kterými jsem byla s doslova detektivní zápletkou nebo Medovník s pepřem o tom, jaké to je zamilovat se do svého nejlepšího kamaráda, a třeba taky zjistit, kudy vede Cesta za štěstím. A samozřejmě nesmí chybět Nofreeusernames a její Letní noci nebo Alice Osemanová s Nickem a Charliem.

Je toho mnohem víc, takže listujte, kochejte se a sepisujte knihy, které prostě musíte mít. A jedna poznámka na závěr – nikdy byste nevěřili, kolikrát jsme se museli fotit, abychom na výsledné fotce měli všichni otevřené oči. Nicméně dobrá zpráva je, že jsme v redakci skutečně sehraní, protože jsme úplně profesionálně zavírali oči na střídačku.

Vaši kubulíni

 

Edičák si můžete stáhnout v PDF dole pod obrázky 👇