EDIČNÍ PLÁN NA DRUHOU PŮLKU ROKU 2023

CooBooNews Ediční plány

Milé čtenářky, milí čtenáři, jako už tradičně vám o prázdninách přinášíme nový ediční plán na druhou polovinu roku 2023. Opět je nabitý skvělými tituly a my se při jeho prohlížení už nemůžeme dočkat, až všechny ty knihy přečteme a připravíme je pro vás. A s těžkým srdcem pak vybíráme těch několik málo, které vám chceme představit už na tomto místě.

Pokud máte rádi fantasy, v knize S ohněm v krvi se vydáte do italského horského městečka, kde pulzuje temná magie a ne všichni v něm jsou lidé. Vynechat nesmíte ani vílího Ukradeného dědice od Holly Blackové se známými/neznámými hrdiny Doubkem a Suren. Pro všechny ty, kteří věří v lásku doslova až za hrob, je tu Posmrtná láska. A jestliže milujete starou řeckou mytologii, ovšem přesazenou do současnosti, je to pravé pro vás Dotek temnoty!

Ovšem nejen fantasy živ je člověk! Určitě si nenechte ujít U Jedné náušnice od Terezy Kučírkové, vítězky loňského ročníku CooBoo hledá talent – a nezapomeňte, že uzávěrka toho letošního už se blíží. Pokud by vám bylo horko, můžete se zchladit u zimní romance Náhodou Petry Martiškové nebo vánočního dobrodružství Dvanáct dní Dashe & Lily. A když už jsme u té zimy, jako naprosto ideální vánoční dárek se nabízí box, ve kterém najdete pohromadě Navždycky, Miluju tě. Já vím, Letní noci a Jsme nevyhnutelní a samozřejmě i Mei, Avu, Charlee a Harper, nebo třeba nové vydání knihy Solitaire s nádhernou obálkou. Zpět do léta vás pak vrátí titul Láska a olivy, jenž vás přenese na slunečný řecký ostrov Santorini.

Zapomenout samozřejmě nesmíme ani na skvělá pokračování. Pokrevní cejch je plný artušovských legend, mýtonošů i půdočárů, do rozdělené Budapešti se vydáte v dystopické vílí Nezkrotné říši a Radek Starý vás bude napínat hned ve dvou knihách – v Odkazu lidské rasy a v Arile 4. A na závěr je tu ještě jedna perlička od skvělé Ruty Sepetysové pro všechny psavce s názvem Tvůj příběh.

Doufáme, že jste si už v tomto letmém výběru každý našel to své a že vás celý ediční plán zaujme – a budete moct celý podzim i zimu číst jednu skvělou novinku za druhou!