EDIČNÍ PLÁN NA DRUHOU PŮLKU ROKU 2022

CooBooNews Ediční plány

Milé čtenářky, milí čtenáři, tentokrát jsme si pospíšili a přinášíme vám ediční plán tak, abyste si v něm už od července mohli listovat. A opět nás čeká nevděčná práce, kdy vám v úvodu máme představit několik našich tipů – jenže skvělých titulů prostě bude tolik!

Na všechny milovníky Holly Blackové čeká novinka Kniha noci, příznivce Victorie Aveyardové potěší Uchvatitelé říší, v Jenom nestvůře se můžete těšit na Londýn obývaný monstry a Radek Starý vás dostane Odkazem lidské mysli.

Jestliže si chcete od fantasy a sci-fi odpočinout, určitě si přečtěte novou knihu Ruty Sepetysové Musím tě zradit, v níž se tentokrát dostanete do Rumunska za vlády Ceauşesca, kde nikdy nevíte, kdo vás sleduje. Na romantičtější strunu vám zabrnká Kasie Westová se svým Dokonalým létem nebo Sarah Dessenová a Jedeme v tom spolu. A samozřejmě nesmíme zapomenout ani na Alici Osemanovou, které vydáme hned tři úžasné kousky – nový román Loveless a pak dva doplňky Srdcerváčů: ročenku a omalovánky. A pokud si chcete trochu potrénovat mozkové závity a zjistit, jak si o prázdninách vede Stevie, vrhněte se na Skrýš v lese, pokračování Křiváků.

Pro všechny kreativní duše a milovníky zápisků, malůvek a zaznamenáníhodných historek je tu Příběh života od našich milovaných Printintin. A pokud patříte mezi ty, které povinná literatura ve škole nudí, nesmíte si nechat ujít Průvodce literární hysterií 19. století Karolíny Meixnerové, která vám ukáže, že všichni ti slavní spisovatelé a spisovatelky byli jen lidé se spoustou slabostí a libůstek. 😉

Vaši kubulíni

Edičák si můžete stáhnout v PDF dole pod obrázky 👇