Beletrie pro dospělé

Záměna

Susan Lee


Léto v New Yorku. Záměna identity. Co by se mohlo pokazit?

Elijah Ri nastoupí do firmy na stáž a očekává, že s ním budou zacházet jako s princem – jak taky jinak, když mu stáž domluvil táta a má se učit na budoucího generálního ředitele. Nakonec ale skončí ve skupince bezejmenných stážistů, kteří se budou celé léto mačkat v mrňavém bytě.

Jessica Li se chce díky stáži vyšplhat po korporátním žebříčku co nejvýš, i když začíná od nuly. Najednou ji ale začnou představovat jako stážistku v zácviku na manažerskou pozici a ubytují ji v soukromém, velmi luxusním domě.

Brzy vyjde najevo, že došlo k záměně – oba totiž mají stejné korejské jméno. Elijah a Jessica si však místa zpátky neprohodí. Ona potřebuje kontakty a on chce zase zůstat z dosahu svého manipulátorského otce. Navíc mezi nimi začínají sršet jiskry...

Více

449 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 304
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 25.03.2024
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,296 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Kolektiv
Původní název The Name Drop
Původní jazyk angličtina
Překladatel Markéta Forejtová
EAN 9788076619135
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Autor

Susan Lee

Susan Lee

Susan Lee se živila vším od práce barmanky po vedoucí personálního oddělení v několika z dnes světově nejúspěšnějších společností. Jedna věc jí ale byla jasná od úplného počátku: narodila se jako vypravěčka. Všechny své zážitky a zkušenosti tak nakonec využila při psaní optimistických a čtivých románů o lidech a jejich životech. A taky o lásce. Vždycky o lásce. Dnes žije v jižní Kalifornii (zuby nehty potlačuje svou vnitřní Newyorčanku) se smečkou tří zuřivých čivav a hýčká si svou posedlost k-popem a k-dramaty.

Profil autora