Young adult

Nick a Charlie

Novela k Srdcerváčům

Alice Oseman


Stýskání lásku jenom umocňuje, že jo?

Všichni ví, že Nick a Charlie jsou dokonalý pár – jsou nerozdělitelní. Ale teď Nick odchází na vysokou školu a Charlie zůstane na střední sám. Všichni se ptají, jestli zůstávají spolu, ale co je to za hloupou otázku?! Vždyť tohle je Nick a Charlie, proboha!

Jak se však nezadržitelně blíží chvíle, kdy se budou muset rozloučit, oba začínají pochybovat: je jejich láska opravdu dost silná na to, aby vydržela i vztah na dálku? Nebo jen oddalují nevyhnutelné?

První láska koneckonců málokdy vydrží věčně…

Více

269 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 176
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 26.05.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,235 kg
Jazyk čeština
Původní název Nick and Charlie
Původní jazyk angličtina
Překladatel Romana Bičíková
EAN 9788076614987
Věk od 13
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Recenze

kniznipristaviste.blogspot.com - Nick a Charlie

...„Při čtení se budete stejně culit, jako u předchozích dílů. Nechybí chemie mezi hlavními hrdiny, jejich vztah opět postoupil dál, ovšem o to víc ho čeká těžší zkouška. Je jejich láska silná natolik, aby zvládla odloučení?“...

Autor

Alice Oseman

Alice Oseman

Alice Osemanová je oceňovaná spisovatelka, ilustrátorka a scenáristka. Narodila se v roce 1994 v britském Kentu. Napsala současné YA romány o nejrůznějších katastrofách dospívání: Solitaire (CooBoo, 2014), Radio Silence, I Was Born for This a Loveless (CooBoo, 2022). Je také autorkou LGBTQ+ YA romantického komiksu Srdcerváči (CooBoo, 2019 až do současnosti) a scenáristkou, tvůrkyní a výkonnou producentkou televizní adaptace Srdcerváčů, kterou promítá Netflix. Alicin první román Solitaire byl publikován, když jí bylo devatenáct. Její romány i komiksy získaly nominace na YA Book Prize, Inky Awards, Carnegie Medal i Goodreads Choice Award.

Profil autora