CooBoo

Divoká píseň


Město Verity není zrovna místem, kde byste chtěli žít – je totiž plné monster, která se zrodila z lidského násilí. Svět roztržený na dvě poloviny, kde si buď musíte za bezpečí pořádně zaplatit, nebo o vlastní krk tvrdě bojovat, nerodí zrovna hrdiny v zářivé zbroji, a tak mají své chyby a slabosti i naši hrdinové. Kate touží být nemilosrdná jako její otec, který vládne severní části Verity, té, kde se nestvůry volně potulují a lidi si za relativně snadný život platí. Je jen obyčejná dívka, ale chce otci dokázat, že ji nic nerozhodí, že je monstrum. August chce být člověk. Ale není. Je nestvůrou, která dokáže krást duše pomocí hudby. Jeho otec řídí jižní část města a snaží se chránit nevinné. August je jeho tajná zbraň. Dokáže nepravděpodobná dvojice spojit znepřátelené strany a zachránit, co z lidstva ještě zbývá? Nebo tentokrát zvítězí monstra?

1. Temný duet

Temný duet

Téměř šest měsíců poté, co se Kate a August poprvé potkali, se válka mezi monstry a lidmi stala realitou. August se stal vůdcem ve Verity, i když po této pozici nikdy netoužil, a Kate se živí jako lovkyně nestvůr v Prosperity. Ale pak se najednou ze stínů vynoří nová příšera, která se živí chaosem a oživuje vnitřní démony lidí, a Kate se musí vrátit do hlavního města, aby čelila monstru, které si myslela, že zabila, a démonovi ve svém nitru.

2. Divoká píseň

Divoká píseň

Vítejte v temném a nebezpečném městě Verity, které ohrožují monstra, která se zrodila z násilí. Otec Kate vládne Severní části, Augustova rodina Jihu. Kate touží být tak nemilosrdná jako její otec. A August chce být člověk, i když je nestvůrou, která dokáže krást duše pomocí hudby. Jejich město je rozdělené. Jejich město se rozpadá. A jen Kate a August mohou něco udělat. I když jsou tak rozdílní… Ale jak se může člověk rozhodnout, jestli bude hrdina nebo zloduch, když je tak těžké rozlišit, co je co?