Beletrie pro děti

První konec

Lauren Jamesová


Kolikrát můžete ztratit člověka, kterého milujete? Cestování v čase, osud a věčnost první lásky.

Kolikrát můžete ztratit člověka, kterého milujete? Osudem Katherine a Matthewa je rodit se stále znovu a znovu, století za stoletím. Jejich přítomnost pokaždé změní historii o fous k lepšímu a pokaždé se do sebe beznadějně zamilují, ale osud je vždy tragicky rozdělí. Od dob krymské války, obléhání Carlisle až po brzkou budoucnost v letech 2019 a 2039 obětují své životy, aby zachránili svět. Ale proč se pořád vrací zpátky? Čeho musí dosáhnout, než jim bude umožněno žít v lásce a míru? Možná ten další konec bude jiný. Skvělý debut mladé autorky o cestování v čase, osudu a věčnosti první lásky.
Více

329 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 368
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 31.10.2016
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,503 kg
Jazyk čeština
Původní název The Next Together
Původní jazyk angličtina
Překladatel Romana Bičíková
EAN 9788075442130
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Recenze

Dagmar Čechová

blesk.cz - Osudová láska se rodí a umírá...

„…Ačkoliv jde jednoznačně o knihu pro mladší publikum, První konec určitě potěší i mnohé dospělé. Autorka vypráví roztomilý příběh plný tajemství psaný lehkou rukou. Příjemný styl dokáže zaujmout a člověka rozhodně nenechá, aby knihu jen tak snadno odložil…“

Autor

Lauren Jamesová

Lauren Jamesová

Lauren Jamesová vystudovala přírodní vědy na Nottinghamské univerzitě, kde získala magisterský titul z chemie a fyziky. Svůj debut První konec začala psát již na střední škole. Nyní žije ve vesnici Berkswell v hrabství West Midlands. Ráda sní o tom, které herce by obsadila do rolí hrdinů ze svých knih, má ráda psy a často panikaří kvůli svým přehnaně ambiciózním plánům do budoucnosti.

Profil autora